Najnowsze Aktualności

Zajęcia edukacje z okazji Dnia Samorządowca oraz Dnia Dziecka.

Zajęcia edukacje z okazji Dnia Samorządowca oraz Dnia Dziecka.

Wczoraj Urząd Gminy Domaniów odwiedzili uczniowie ze szkół Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Domaniowie, Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Wierzbnie, Szkoła Podstawowa w Goszczynie.

Wczoraj tj. 27 maja br. Urząd Gminy Domaniów odwiedzili uczniowie ze szkół: Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Domaniowie, Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Wierzbnie, Szkoła Podstawowa w Goszczynie.

Uczniowie wcielili się w rolę Wójta, Skarbnika, Prezesa ZGK, Dyrektorów Gminnego Zespołu Oświaty oraz Centrum Kultury i Czytelnictwa Gminy Domaniów, kierowników Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Domaniowie oraz referatów gminy. Po krótce poznali funkcjonowanie Naszej Gminy oraz zadania poszczególnych stanowisk.

Bardzo dziękujemy za wizytę oraz cenne spostrzeżenia!