Najnowsze Aktualności

Światłowód w miejscowości Wierzbno

Światłowód w miejscowości Wierzbno

Szanowni Państwo, Operator Światłowód Inwestycje sp. z o. o. zamierza zbudować sieć światłowodową, która umożliwi dostarczanie szybkiego Internetu do budynków mieszkalnych w Gminie Domaniów, w miejscowości Wierzbno ul. Osiedle 1, 2, 3, 4, 5, 6-6A, 7-7A, 8-8A, 9-9A, 10-10A, 11-11A, 12-12A, 13-13A, 14-14A-14B, 15, 15A-15B.

Budowa światłowodowej sieci telekomunikacyjnej jest realizowana przez firmę Światłowód Inwestycje na terenie całej Polski. Działają w oparciu o art. 30 ust. 1 ustawy z dnia 7 maja 2010 r. o wspieraniu rozwoju usług i sieci telekomunikacyjnych (Dz.U. z 2021 r., poz. 777).

Sieć światłowodowa umożliwi właścicielom/najemcom lokali w Państwa budynku korzystanie z zaawansowanych usług telekomunikacyjnych wysokiej jakości. Firma Światłowód Inwestycje jako operator działający na rynku hurtowym, oferuje usługi dostępu za pomocą światłowodów operatorom telekomunikacyjnym, którzy w oparciu o naszą infrastrukturę będą dostarczać usługi swoim klientom. Daje to możliwość właścicielowi nieruchomości, mieszkańcom budynków czy najemcom wybór usług od dowolnego usługodawcy współpracującego z operatorem Światłowód Inwestycje na danym terenie.

Światłowód Inwestycje zwraca się do Wspólnot Mieszkaniowych Osiedle-Wierzbno z propozycją zawarcia umowy regulującej warunki doprowadzenia przyłącza do budynków oraz wykonania instalacji wewnątrzbudynkowej w technologii światłowodowej, które będą realizowane w 100% na koszt spółki Światłowód Inwestycje. 

Biorąc pod uwagę, że naszym partnerem technologicznym jest Orange Polska S.A., jego przedstawiciel będzie  reprezentować Światłowód Inwestycje w kontaktach z Państwem w tym zakresie.

W celu realizacji inwestycji konieczne jest podpisanie umowy udostępnienia nieruchomości z każdą Wspólnota Mieszkaniową Osiedla –Wierzbno. 

W celu uzyskania dodatkowych informacji lub/i uzgodnienia terminu podpisania umowy prosimy o kontakt z naszym przedstawicielem:

Monika Jarco

tel.: 503 000 649

adres e- mail: monika.jarco@orange.com

adres do korespondencji: 
Monika Jarco, Orange Polska, ul. gen. Romualda Traugutta 55, 50-416 Wrocław

Więcej informacji o naszej firmie oraz jej ofercie znajdziecie Państwo na stronie internetowej: 

www.swiatlowodinwestycje.pl