Trwają prace przy przebudowie drogi gminnej w Wierzbnie!

W ramach zadania ,,Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Wierzbno w gminie Domaniów’’ powstanie nowa konstrukcja drogi wraz z rozbudową kanalizacji deszczowej, nową nawierzchnią bitumiczną i chodnikami. Ponadto w ciągu drogi zostanie wykonana rozbudowa oświetlenia ulicznego.

Gmina Domaniów przypomina o trwających praca przy przebudowie drogi gminnej w miejscowości Wierzbno.

Całkowita wartość zadania wyniesie 2 304 996,66 zł, z tego dofinansowanie w ramach Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg 60 % z wartości zadania. Już wkrótce mieszkańcy będą mogli cieszyć się nową, komfortową drogą! Przewidywany termin zakończenia prac  około 15 września 2024 r. Mamy nadzieję, że przebudowa drogi przyniesie wiele korzyści mieszkańcom Wierzbna i całej gminy.Czekamy na efekty prac i cieszymy się z tej ważnej inwestycji dla naszej gminy!