ZŁOTE GODY PAŃSTWA MARII I FRANCISZKA BANAŚ

Rocznica 50-lecia pożycia małżeńskiego to doniosła chwila, która budzi wzruszenie, uznanie i szacunek nie tylko najbliższej rodziny, ale także nas wszystkich. W naszej społeczności, obok ludzi młodych i czynnych zawodowo, chcemy dostrzegać również seniorów, a wśród nich, szczególnie tych, którzy swoją postawą życiową przyczynili się do trwałości małżeństwa i rodziny.

W dniu dzisiejszym Jubileusz 50-lecia małżeństwa obchodzili Państwo Maria i Franciszek Banaś. Wójt Gminy Domaniów Dorota Sala  uroczyście wręczyła Państwu Marii i Franciszkowi Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie. Złożyła gratulacje i życzenia Dostojnym Jubilatom, wielu wspólnych lat w zdrowiu i pomyślności, spokoju i ludzkiej życzliwości, a także kolejnych pięknych jubileuszy.