Najnowsze Aktualności

Informacja o bezpłatnych badanich stomatologicznych dla dzieci

Informacja o bezpłatnych badanich stomatologicznych dla dzieci

Na podstawie zawartego porozumienia w zakresie świadczeń stomatologicznych w Dentobusie Dolnosląskim pomiędzy Firmą DirectMedic sp. z o.o. z Wrocławia a Gminą Domaniów w dniach:

29 lipca 2022 r. w godz. od. 8:00 do 12:00  w Przedszkolu Publicznym w Danielowicach

24 sierpnia 2022 r. w godz. od 8:00 do 11:00 w Przedszkolu Publicznym w Polwicy

24 sierpnia 2022 r. w godz. od 11:15 do 14:00 w Klubie Malucha w gminie Domaniów

odbędą się profilaktyczne badania stomatologiczne dla dzieci uczęszczających do ww. placówek. Wizyty mają charakter edukacyjny, pokazując, że nie ma się czego "bać u Dentysty"

Młodzi pacjenci badani są w obecności Rodzica/Opiekuna wskazanego w oświadczeniu (zgodzie). Każdy Pacjent zobowiązny jest do założenia maseczki do momentu rozpoczęcia czynności medycznych.

W przypadku, gdy w danym dniu dziecko nie może uczestniczyć w badaniu w swojej placówce, Rodzic/Opiekun może skorzystać ze świadczeń w innej z ww. wymienionych.

Z uwagi na małą frekwencję w okresie wakacyjnym zapraszamy wszystkie dzieci mieszkające na terenie gminy Domaniów. Prosimy też o przybycie od najwcześniejszych godzin, ponieważ w przypadku małej liczby dzieci badania mogą skończyć się szybciej niż planowano.

Wszyscy Pacjenci, którzy odwiedzą Dentobusa zostaną przebadani, również z niepełnosprawnością ruchową uniemożliwiającą wejście do Dentobusa, ponieważ Zespół DirectMedic dysponuje sprzętem mobilnym, który pozwoli wykonać badanie wewnątrz placówki.

W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontak z osobą upoważnioną w przedmiocie porozumienia: Magdalena Foltyńska - /71/ 301 73 76, gzo@gminadomaniow.pl