Najnowsze Aktualności

Dzień Cukierka 2022

Dzień Cukierka 2022

28.10. 2022 r. w Centrum Kultury i Czytelnictwa Gminy Domaniów odbył się ,,Dzień Cukierka". Pracownicy z zaangażowaniem przygotowali masę atrakcji, w formie gier i zabaw,. Zorganizowany został konkurs na "Najbardziej kreatywne przebranie".
W konkursie zostały wyróżnione 3 miejsca, za które laureaci zdobyli wejściówki dla całej rodziny na Festiwal dla dzieci ,, Cukierek albo Psikus" organizowany w Hali Stulecia we Wrocławiu przez LOUD . PRODUCTION oraz małe upominki w postaci gier i słodyczy. Na wszystkich uczestników zabawy czekał słodki poczęstunek wraz z przepyszną pizzą przygotowaną przez Pizzerię Mikado. Chcielibyśmy bardzo podziękować Loud Production za zasponsorowanie nagród, fotografowi iTVD Rafałowi Oczkowskiemu, za zrobienie i zasponsorowane druku zdjęć dla dzieci, Kwiaciarni Piękno kwiatu-Sandra za przepiękną dekorację oraz Pizza Mikado za przepyszną pizzę. Dziękujemy za tak liczne uczestnictwo i zapraszamy za rok !
 
Prosimy rodziców o odbiór zdjęć dzieci od 14.11.2022 r. do Budynku Centrum Kultury i Czytelnictwa Gminy Domaniów w godzinach od 8:00 do 18:00.