Najnowsze Aktualności

KONKURS DLA ROLNIKÓW

KONKURS DLA ROLNIKÓW

 

Szanowni Państwo,

W związku z aktualną sytuacją epidemiczna w kraju, Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego serdecznie zachęca rolników, domowników i osoby pracujące w gospodarstwach rolnych do korzystania z materiałów popularyzatorskich znajdujących się na stronie internetowej https://www.krus.gov.pl/zadania-krus/prewencja/ oraz Facebook KRUS.

Ponadto przypominamy o możliwości samodzielnego wykonania  w gospodarstwach rolnych list kontrolnych, dzięki którym można zidentyfikować zagrożenia wypadkowe. W tym celu przygotowaliśmy dla Państwa konkurs.

Aby wziąć udział w konkursie należy drogą mailową, na adres wroclaw@krus.gov.pl, lub korespondencyjnie na adres OR KRUS we Wrocławiu ul. Powstańców Śl. 62, 53- 333 Wrocław, nadesłać wypełnioną i podpisaną listę kontrolną wraz z  podpisaną informacją RODO. Wymienione dokumenty można też złożyć osobiście w siedzibie OR KRUS we Wrocławiu.

Na uczestników konkursu czekają bardzo atrakcyjne nagrody ufundowane przez OR KRUS we Wrocławiu.

Jednocześnie przypominamy, że w obecnej sytuacji szczególnie należy dbać o zdrowie, a  stan psychofizyczny rolnika ma ogromny wpływ na występowanie wypadków w gospodarstwach rolnych. Dlatego zachęcamy do prowadzenia zdrowego trybu życia, regularnych badań lekarskich, zdrowego odżywania i stosowania przerw podczas wykonywania pracy fizycznej.

1.png