Najnowsze Aktualności

KOLEJNE ZWYCIĘSTWO LKS POLWICY WIERZBNO

Finał Drużynowych Mistrzostw Dolnego Śląska zakończony zwycięstwem LKS Polwica-Wierzbno.

19 listopada, w finale Drużynowych Mistrzostw Dolnego Śląska, pierwsza drużyna LKS Polwicy- Wierzbno w składzie: Katarzyna Kraska, Amelia Łodzińska, Wiktoria Kasielska, Gabriela Szymańska, Szymon Góralski i Florian Dąbek zajęła pierwsze miejsce w całorocznym cyklu rozgrywek ligi dolnośląskiej.
Nasi zawodnicy zgromadzili 4835 pkt.

Tytuł vice-mistrzowski zdobyła ekipa Talentu Wrocław 4140 pkt, a brązowe medale powędrowały do Miollnir Wrocław 4104 pkt.

Druga drużyna z Wierzbna zajęła wysokie 4 miejsce w składzie: Tymoteusz Biadalski, Dagmara Krzemińska, Natalia Winiarska, Cezary Protokowicz i Patryk Siatkowski.

Statuetkę dla najlepsząej zawodniczki ligi wśród kobiet, otrzymała- Katarzyna Kraska ,a wśród mężczyzn statuetka powędrowała do Szymona Góralskiego.