Najnowsze Aktualności

OSTATNIE OSIĄGNIĘCIA LKS POLWICA WIERZNO

26 listopada w Wierzbnie, odbył się finał Dolnośląskiego Wieloboju Atletycznego. Dla najmłodszych był to ostatni start w tym sezonie.
W kategorii do lat 12 najlepszą zawodniczką sezonu 2022 została- Maja Kraska.
Srebrny medal wywalczyła Julia Wójcik, a brązowy trafił do Oliwii Waliczek. Wszystkie zawodniczki należą do kluby LKS Polwica Wierzbno.
5 miejsce przypadło naszej zawodniczce Juli Kucharskiej, a 9 miejsce wywalczyła Kornelia Łodzińska.

Do lat 12 w kategori chłopców wygrał Chodor Piotr z WKS Śląsk Wrocław, a srebro i brąz zdobyli nasi zawodnicy- Kasielski Wiktor i Kucharski Marcel.
Minimalnie za podium ustytuował się Wojtek Motała zajmując 4 miejsce.

Pozostałe miejsca naszych zawodników:
6- Motała Marek
7- Miroś Kornel
9- Picon Borys
10- Drabczak Jan

Do lat 15 dziewczyn całe podium dla LKS Polwica-Wierzbno.
1- Wiktoria Kasielska
2- Gabriela Szymańska
3- Dagmara Krzemińska

Do lat 15 chłopców złoto i srebro dla Wierzbna.
1- Florian Dąbek
2- Tymek Biadalski
3- Patryk Chlebosz - WKS Śląsk Wrocław

6 i 7 miejsce dla Patryka Siatkowskiego i Cezarego Protokowicza.

Drużynowo najlepsza LKS Polwica Wierzbno
2. WKS Śląsk Wrocław
3. KPC Górnik Polkowice
4. UKS Talent Wrocław
5. KS Mjollnir Wrocław
6. MAKS Tytan Oława

W ten sam dzień w Skorogoszczy w Turnieju o Puchar Burmistrza Lewina Brzeskiego, wystartowała trójka naszych sztangistów, tym razem pod opieką naszego Mastersa Sebastiana Konona.
Cała ekipa spisała się w 100%.  Maja Kraska wygrała ww kategorii do lat 12 uzyskując, 69 kg w dwuboju.
W starszej grupie dziewczyn do lat 17, wygrała Natalia Winiarska- uzyskując 117 kg w dwuboju.
 W kategorii chłopców do lat 17, zdecydowanie wygrał Szymon Góralski aktualny Mistrz Polski do lat 17.

10 i 11 grudnia nasza ekipa wystartuje w ostatnich zawodach sezonu na sali sportowej w Wierzbnie, gdzie odbędzie się Turniej Międzynarodowy o Puchar Wójta Gminy Domaniów.
Wystartuje 13 drużyn  z: Czech, Holandii, Słowacji i z Polski ( z woj: Śląskiego, Opolskiego, Zachodnio Pomorskiego i Dolnośląskiego)

WSPARCIE KIBICOW MILE WIDZIANE, DLATEGO ZAPRASZAMY WSZYSTKICH CHĘTNYCH.

Turniej Międzynarodowy o Puchar Wójta Gminy Domaniów rozpoczyna się o godz 11:00 już wtedy będziemy mogli zobaczyć pierwsze starty.O godzinie 16:00 odbędzie się otwarcie i start finałowej grupy.

WSTĘP WOLNY DLA WSZYSTKICH

Dzień później w Wierzbnie do boju przystąpią Mastersi w Drużynowym Pucharze Polski.

Na zdjęciu najmłodsza ekipa sztangistów z Wierzbna do lat 12 podczas wieloboju oraz podium do lat 15 dziewczyn i chłopców. Na ostatnim zdjęciu znajdują się zwycięzcy ze Skorogoszczy.