Najnowsze Aktualności

II Runda Dolnośląskiego Wieloboju Atletycznego

06.05.2023 we Wrocławiu, odbyła się druga runda Dolnośląskiego Wieloboju Atletycznego.
Konkurencje podczas zawodów to: bieg wahadłowy 4x10 m , skok w dal z miejsca, mięśnie brzucha na czas, i jedna konkurencja z podnoszenia ciężarów- rwanie.
Najmłodsi zawodnicy LKS Polwica Wierzbno, podobnie jak w pierwszej rundzie zajęli wszystkie miejsca na podium do lat 12.

Do lat 12 dziewczyn, wygrała Maja Kraska 302 pkt, przed Julią Wójcik 286 pkt i Julią Kucharską 282 pkt.
Siódma w tej grupie była Kornelia Łodzińska.
Debiut zaliczyła najmłodsza zawodniczka LKS Polwicy Klara Suseł. 4 letnia córka Trenera Damiana Susła zajęła 10 miejsce.

Chłopcy do lat 12, również podzielili się medalami między sobą i tak złoto zdobył Marcel Kucharski 295 pkt.
Za nim Wiktor Kasielski 292 pkt i brązowy Wojciech Motała282 pkt.

Miejsca naszych zawodników:
5- Motała Marek
6- Ferenc Szymon
8- Miroś Kornel
10- Picon Borys

Do lat 15 dziewczyn wygrała Wiktoria Kasielska295 pkt przed Amelią Łodzińską 288 pkt, obie zawodniczki z klubu LKS Polwica Wierzbno.
Brąz dla zawodniczki gospodarzy z Talentu Wrocław Piskorz Juli.

W ostatniej kategorii do lat 15 chłopców, wygrał Piotr Chodor z klubu WKS Śląsk Wrocław, zdobywając 290 pkt.
Srebro przypadło dla Naszego Patryka Siatkowskiego z ilością 274 pkt - po raz pierwszy na podium!
Brąz dla gospodarzy z Talentu Wrocław 269 pkt.

Dwóch naszych najlepszych 15 latków- Florian Dąbek i Tymoteusz Biadalski, nie startowali w tych zawodach, ponieważ przebywają na zgrupowaniu Kadry Narodowej w Zakopanem.

Podium drużynowo:
1-LKS Polwica Wierzbno  93 pkt
2- UKS Talent Wrocław    54 pkt
3- WKS Śląsk Wrocław     52 pkt

Zdjęcie drużyny, podium dz 12 lat podium ch 12 lat Najlepsza z naszych do 15, srebro Nasze do 15 lat chłopców z trenerem.