Najnowsze Aktualności

Finał Ogólnopolskiego Wieloboju Atletycznego

24 września w Raszynie, odbył się finał Ogólnopolskiego Wieloboju Atletycznego.
Zawody składały się z następujących konkurencji: trójskok obunóż, rzut piłką lekarską, bieg wahadłowy 4x10m oraz dwóch konkurencji z podnoszenia ciężarów rwania i podrzutu.
Do zawodów zostali zgłoszeni najlepsi zawodnicy z naszego klubu po jednym w każdej kategorii wiekowej.
Pierwsza wystartowała  22- osobowa grupa dziewczynek do lat 10.
Świetnie spisała się Maja Kraska zdecydowanie wygrywając w większości konkurencjach uzyskując przy tym 440 pkt.
Druga była Dołęga Gabriela z EKO Sport Siedlce z liczbą 396 pkt, a trzecie miejsce zajęła Zielińska Milena z klubu Studio Zielińscy z Mroczy też 396 pkt.
Do lat 12 po zaciętej walce, zwyciężyła Julia Wójcik z Wierzbna 387 pkt, druga była Strzelczyk Agatą z Impuls Warszawa 382 pkt. Trzecie miejce przypadło Olender Lenie z klubu Orlęta Łuków 369 pkt.
Wśród chłopców do lat 10 brązowy medal dla Wiktora Kasielskiego z Wierzbna 365 pkt.
Rywalizację w tej grupie wiekowej wygrał Barański Oskar z Dobryszyc  376 pkt kolejne miejsce trafiło do Dołęgi Oliwiera z Siedlec 368 pkt.
Do lat 12 wygrał Padzik Szymon z Ostrołęki 429 pkt.
Czwarty był nasz Wojciech Motała z ilością 377 pkt.
Najlepszą drużyną w Polsce okazała się ekipa LKS Polwica Wierzbno 1569 pkt, przed Atletą Ostrołęka 1490 pkt i Studio Zielińscy 1453 pkt.
Na zdjęciu Maja Kraska najlepiej punktująca zawodniczka całych zawodów, 2- grupa dziewczynek do lat 10 - dekoracja, 3- Julia Wójcik złota medalistka do lat 12, cała ekipa z pucharem za 1 miejsce drużynowo, tabela klasyfikacji drużynowej