Najnowsze Aktualności

OGÓLNOPLSKI WIELOBÓJ ATLETYCZNY

OGÓLNOPLSKI WIELOBÓJ ATLETYCZNY

18 listopada w Sokołowie Podlaskim, odbył się ogólnopolski wielobój atletyczny. 
Zawodnicy rywalizowali w pięciu konkurencjach: bieg wahadłowy 4x10 metrów, skok w dal z miejsca, rzut piłką lekarską, rwanie i podrzut ( konkurencje techniczne z podnoszenia ciężarów)
 
W kategorii do lat 10, wygrała zdecydowanie Maja Kraska, która była najlepsza w każdej konkurencji.
Otrzymała dodatkowo puchar dla najlepszej zawodniczki w konkurencjach lekkoatletycznych i puchar za najlepszą technikę w ciężarach.
 
W kategorii do lat 10 chłopców, wygrał Marcel Kucharski. Minimalnie wyprzedzając Wiktora Kasielskiego. Podwójne zwycięstwo, gdyż obaj zawodnicy należą do naszego klubu. Marcel otrzymał puchar dla najlepszego lekkoatlety, a Wiktor za najlepszą technikę. 
 
Największym zaskoczeniem jest zwycięstwo Alicji Szarugi, w kategorii do lat 12.
Ala nie stała jeszcze nigdy na podium. Jechaliśmy powalczyć o 2-3 miejsce, ale niesamowity rzut piłką lekarską, bardzo dobry skok i bardzo dobrze wykonane ćwiczenia techniczne dały nam pierwsze miejsce.
 
Świetnie się spisał Kacper Domagalski. Jedyny zawodnik najmłodszej grupy treningowej, która trenuje od września tego roku. Kacper zajął w swoim debiucie szóste miejsce w szesnastoosobowej grupie chłopców do lat 12. 
 
Zdjęcia: Cała ekipa w Sokołowie z trenerką Katarzyną Kraską, Alicja Szaruga- zwyciężczyni do lat 12, Maja Kraska- najlepsza do lat 10, Marcel Kucharski i Wiktor Kasielski 1 i 2 miejsce do lat 10.
 
 
 
 
 
Tekst &Photo Adam Kraska