Goszczyna – wykonano kolejny etap modernizacji świetlicy

W Goszczynie w dalszym ciągu prowadzone są prace modernizacyjne mające na celu poprawę funkcjonalności, estetyki oraz zagospodarowania terenu przy świetlicy. Po przeprowadzonym remoncie kapitalnym sali głównej oraz aneksu kuchennego wraz z zakupem niezbędnego wyposażenia oraz dobudowaniu sanitariatów zrealizowano kolejny etap prac związanych z zagospodarowaniem terenu. Wykonano nowe ogrodzenie, utwardzono kostką betonową plac z przeznaczeniem na miejsca postojowe dla samochodów oraz bezpośrednio przy świetlicy zamontowano oświetlenie uliczne – energooszczędną lampę w technologii  LED.

Zadanie zrealizowano ze środków budżetu Gminy, funduszu sołeckiego oraz wsparcia samych mieszkańców.

Sołtys wspólnie z Radą Sołecką oraz mieszkańcami Goszczyny serdecznie dziękują za wszelką pomoc i nieocenione wsparcie dla Pana Kamila Bojakowskiego z Pełczyc.

Opublikowano: 12 lipca 2018 20:53