Wystawa prac plastycznych z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę

Do końca bieżącego roku, w Urzędzie Gminy Domaniów, można podziwiać wystawę prac plastycznych, poświęconą setnej rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę.

Autorami prac są nasi najmniejsi gminni patrioci – dzieci z przedszkola  w Danielowicach i Polwicy oraz świetlicy środowiskowej w Wierzbnie. Twórczość plastyczna dzieci była inspirowana setną rocznicą odzyskania niepodległości przez Polskę.

Celem wystawy jest edukacja patriotyczna i obywatelska najmłodszych mieszkańców naszej małej ojczyzny, pielęgnowanie polskości i idei niepodległości, tradycji narodowych oraz wspieranie wychowania patriotycznego młodego pokolenia.

Prace o tematyce patriotycznej pięknie zdobią urzędowe korytarze.

Zapraszamy do obejrzenia jakże pięknej i wymownej wystawy !

Opublikowano: 05 grudnia 2018 09:50

Załączniki: