Rekrutacja na rok szkolny 2023/2024 do Szkoły Podstawowej w Goszczynie

Szanowni Rodzice,

w związku z ogłoszonym przez Wójta Gminy Domaniów harmonogramem rekrutacji do szkół i przedszkoli prowadzonych przez gminę Domaniów na rok szkolny 2023/2024 oraz przejęciem z dniem  1 września 2023 r. przez Gminę Domaniów do ponownego prowadzenia Szkoły Podstawowej w Goszczynie w dniu 1 lutego 2023 r. rozpoczyna się proces rekrutacji do przejmowanej Szkoły.

Rekrutację do Szkoły Podstawowej w Goszczynie z siedzibą Goszczyna 28, 55-216 Domaniów przejmuje w uzgodnieniu z Wójtem Gminy Domaniów szkoła sąsiednia tj. Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Domaniowie. Zatem bardzo proszę o zapoznanie się z procedurą rekrutacyjną, harmonogram rekrutacji oraz kryteriami rekrutacji na drugim etapie postępowania, które zostały dołączone do wiadomości.

W sprawach merytorycznych do kontaktu: Magdalena Foltyńska - dyrektor GZO w Domaniowie /71/3017376

W sprawach dotyczących procesu rekrutacji, kontynuowania nauki w szkole, zapisania dziecka do szkoły podstawowej, oddziału przedszkolnego w Szkole Podstawowej w Goszczynie proszę kontaktować się z p. Agnieszką Czernik-Chebą - dyrektorem Szkoły Podstawowej im. J. Pawła II w Domaniowie /71/3017731